Sportovec Bystrce

Rada MČ Brno-Bystrc vyhlásila dne 16. 11. první ročník ankety „Nejlepší sportovec Bystrce za rok 2016“. Anketa bude mít v tomto „zkušebním roce“ 3 kategorie v jednotlivcích, a to žáci/žačky (do 15 let), junioři/juniorky (15 – 18 let) a muži/ženy (nad 18 let) a jednu kategorii týmů/družstev, s počtem minimálně tří sportovců.

Základním kritériem je, aby nominovaný sportovec – jednotlivec ve všech kategoriích měl trvalý pobyt v Bystrci a u týmu, aby tento tým či družstvo vyvíjelo svou pravidelnou činnost na území Bystrce.

Kdo může nominovat?

Návrhy k nominacím mohou podávat občané - jednotlivci, sportovní spolky a organizace, sportovní funkcionáři, školská zařízení a další výhradně prostřednictvím tiskopisu na www.bystrc.cz, nebo obyčejným mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , či běžnou poštou na podatelnu úřadu, vždy však s uvedením minimálně těchto základních údajů – jméno, příjmení sportovce, rok narození, sportovní disciplínu, dosažené výsledky v kalendářním roce 2016, mailový a telefonický kontakt na nominovaného sportovce a stručný komentář k nominaci.

Termín uzávěrky návrhů je pondělí dne 2. 1. 2017 v 15.00 hod. Organizační a administrativní zajištění ankety má na starosti odbor kultury ÚMČ Brno-Bystrc.

Vyhodnocení došlých nominací provede jmenovaná hodnotící komise po uzávěrce nominací, vlastní výsledky budou schváleny dne 11. 1. 2017, nejlepší sportovci budou oceněni na XXV. reprezentativním plese ZMČ Brno-Bystrc 20. ledna 2017.

Tomáš Kratochvíl, starosta