Komise rady MČ

komise Redakční rada BN 


Předseda:          Ing. Eva Harangiová (ODS)

Místopředseda:

Členové:

RNDr. Vladimír Vetchý, CSc., (ČSSD)

Ing. Petr Maurer (ODS)
Ivan Vystrčil (ANO 2011)


komise Životního prostředí 


Předseda:          Ing. Zdeněk Vala, Ph.D., (ANO 2011)


Místopředseda:



Členové:
 

Jiří Soška (ODS)



Edita Kirkby (ANO 2011)
Helena Küfhaberová (ČSSD)      





komise Veřejných zakázek 


Předseda:          Milchal Kaláb (ODS)
Místopředseda:

Členové:
 Zbyněk Doležal (ČSSD)

 Jaroslava Smutná (ODS)
 Dalibor Velfl (ANO 2011)



                                                           

komise Sociální, zdravotní a protidrogová 

Předseda:          Alena Weissová (ČSSD)                                                         
Místopředseda:

Členové:
 Ludovít Mikloš (ANO 2011)

 Zdeněk Okáč (ČSSD)
 Miroslav Sláma (ODS)







komise Regenerace Bystrce, rozvoje, stavební a územního plánování 

Předseda:          Ing. Pavel Kříž, Ph.D., (ANO 2011)
Místopředseda:

Členové:
 Ing. Daniel Bárta (ČSSD)

 Ing. Petr Maurer (ODS)
 Ivan Vystrčil (ANO 2011)





                                                     


Komise Majetková 

Předseda:          Ing. Pavel Kříž, Ph.D., (ANO 2011)
Místopředseda:

Členové:
 Petr Morávek (ODS)

 Dalibor Velfl (ANO 2011)
 Alena Weissová (ČSSD)




                                                        


komise Bytová

Předseda:          Tomáš Hejl (ANO 2011)
Místopředseda:

Členové:
 Ludovít Mikloš (ANO 2011)

 Mirolava Peřinová (ČSSD)
 Marie Špindlerová (ODS)




                                                       



komise Dopravní a bezpečnostní 

Předseda:          Michal Kaláb (ODS)
Místopředseda:

Členové:
 Edita Kirkbi (ANO 2011)

 Ing. Pavel Jankuj st. (ODS)
 Miroslava Peřinová (ČSSD)





                                                           


komise Rada bystrckých škol 

Předseda:         RNDr. Vladimír Vetchý, CSc., (ČSSD)
Místopředseda:

Členové:







                                             


komise Kulturní a letopisecká 

Předseda:          Monika Dederová (ČSSD)
Místopředseda:

Členové:
 PhDr. Pavla Valčáková, CSc., (ODS)

 Jaromíra Dubšíková (ČSSD)
 Ivan Vystrčil (ANO 2011)